درباره ما

شرکت ارشان تجهیز گستر (ATG) با هدف خدمت و توسعه صنعت انرژی (نفت، گاز، پتروشیمی، برق، فولاد، سیمان و انرژی­های نوپا) توسط تعدادی از مهندسین با سابقه و افراد متخصص در این زمینه از سال 90 در جهت تامین و تجهیز ملزومات این حوزه فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت ارشان تجهیز گستر (ATG) با استعانت از خداوند متعال توانسته علی رغم تحریم­ها نسبت به تامین کالاهای ضروری صنایع مختلف این مرز و بوم اقدام نماید که از مهمترین ابزارهای لازم در پیشبرد اهداف این شرکت داشتن شعبه و دفتر خرید در کشورهای امارات متحده عربی، آلمان و سنگاپور به همراه ارتباطات گسترده و همچنین نمایندگی از شرکتهای بازرگانی و تامین کننده های بزرگ اروپیی و آسیایی است.

شرکت ما با استفاده از این ارتباطات گسترده علاوه بر تامین قطعات صنعتی، در زمینه صادرات و واردات و پروژه­ های صنعتی نیز فعال می­باشد.

این شرکت با شناخت کمبودها و جمع آوری اطلاعات و بهره گیری از تجربیات مهندسین مجموعه نفت و گاز و پتروشیمی در جهت بهبود فرآیند خرید تجهیزات صنعتی و گسترش دامنه فعالیت خود با ارائه بهترین پیشنهاد مالی با تضمین اصل بودن تجهیزات و همچنین تهیه آن در کوتاهترین زمان ممکن خدمتی بس کوچک به صنعت کشور عزیزمان ایران خواهد کرد.